Lucrător comercial Timișoara

Compania Meda Prod 98 S.A. iși mărește echipa și caută colegi!

Dacă iți sună cunoscut numele nostru dar nu știi de unde să ne iei, atunci probabil ne știi direct de la raftul de mezeluri. Sau pentru crenvurștii noștri din piept de pui, cei mai vânduți din piață și galaxie. E bine și așa. Pe scurt: râdem, glumim, dar chiar suntem un angajator de încredere.

Ce ne-ar plăcea să găsim la tine?

– Comunicare, coerență în exprimare;

– Capacitate de planificare și organizare a activităților;

– Spirit de echipă;

– Echilibru emoțional, autocontrol;

– Respectarea instrucțiunilor verbale și scrise;

– Punctualitate;

– Asumarea responsabilităților;

– Planificarea și organizarea activităților.

Descrierea jobului

Care ar fi sarcinile tale?

– Promovarea activă a produselor (sampling) și informarea potențialilor clienți despre beneficiile produselor promovate;

– Adaptarea etichetelor  și afișelor în funcție de cerințele curente;

– Înlocuirea afișelor din promo cu afișele din noua promoție;

– Oferirea sprijinului față de clienți;

– Oferirea informațiilor necesare despre marfa expusă;

– Răspunderea solicitărilor clienților;

– Informarea clienților de schimbările care au avut loc în privința produselor.

Daca iți suna interesant, trimite-ne CV-ul tău sau contactează-ne la numărul de telefon : 0753 060 320.